golfová akademie a kurzy

3.5.2013


od 15.1. 2018

dětská Diamond Golf Academy - zimní semestr

pondělí od 17 - 19 hod.

úterý od 17 - 19 hod.

Zbraslav Třešňovka / Chuchle - Birdie Arena

více info: pdgc@seznam.cz


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------nejnovější kurzy pro dospělé:

OBJEVTE SVĚT GOLFUKurz pro absolutní začátečníky, pro zájemce nahlédnout do světa golfu, zkusit si jej, a dozvědět se více o možnostech tohoto krásného sportu. Trenéři a trenérky se budou každému věnovat naprosto individuálně.

Na tomto speciálním sportovním kurzu objevíte dokonalosti světa golfu. Dozvíte se mimo jiné:

- proč je golf skvělým sportem pro Vaše zdraví

- proč je golf ideální rodinným sportem

- jak by mohl být golf přínosný ve vašem zaměstnanání

- jak je možné, že je golf lidovým sportem a bez velkých investic

- proč vznikla fáma, že je golf drahým sportem a proč to mu tak není

- jak lze jednoduše v golfu soutěžit a zahájit sport. kariéru

- jak budete mít možnost  s golfem cestovat po světě a trávit čas v přírodě

-  proč se jedná o ideální sport pro společné přátele, a jak poznáte nové přátele  

Sami si zvolte termín kurzu. Od 1.4. do 26.6.2018

Trenéři a trenérky se budou každému věnovat naprosto individuálně. Žádná otázka nezůstane nezodpovězena, a sami uvidíte jak lehce Vás golf začne bavit a že není třeba mít žádný strach tento sport aktivně provozovat.


1 osoba:

1.440,- Kč/os. (A)

1.990,- Kč/os. (B)

2.990,- Kč/os. (C)


při účasti 2 osob:

999,- Kč / os. (A2)

1.550,- Kč / os. (B2)

1.990,- Kč / os. (C2) 


Na tomto speciálním sportovním kurzu objevíte dokonalosti světa golfu. Dozvíte se mimo jiné:

- proč je golf skvělým sportem pro Vaše zdraví

- proč je golf ideální rodinným sportem

- jak by mohl být golf přínosný ve vašem zaměstnanání

- jak je možné, že je golf lidovým sportem a bez velkých investic

- proč vznikla fáma, že je golf drahým sportem a proč to mu tak není

- jak lze jednoduše v golfu soutěžit a zahájit sport. kariéru

- jak budete mít možnost  s golfem cestovat po světě a trávit čas v přírodě

-  proč se jedná o ideální sport pro společné přátele, a jak poznáte nové přátele  


Sami si zvolte termín kurzu. Od 1.4. do 26.6 2018


VARIANTA A obsahuje:

vstup na driving, půjčení holí, 50ks odpálených golf. míčů,

welcome drink + káva

úvod + prezentace

ukázka

trenérská hodina dlouhé hry + ukázka

samostatný trénink

kurz trvá od 3 až 6 hodin ( dle délky samostatného tréninku )


B obsahuje:

Welcome drink + káva + domácí limonáda

vstup na driving, půjčení holí, 100ks odpálených golf. míčů

úvod, prezentace, ukázka

2x trenérská hodina dlouhé hry

přednáška a videoprezentace

2x trenérská hodina krátké hry

samostatný trénink

kurz trvá min. 5 hodin, nebo lze rozdělit do dvou různých dnů


C obsahuje: 

vstup na driving, půjčení holí, 100ks odpálených golf. míčů

welcome dring + káva + domácí limonáda

úvod, prezentace, ukázka

3x trenérská hodina dlouhé hry

přednáška a videoprezentace

3x trenérská hodina krátké hry  

samostatný trénink
kurz trvá min. 8 hodin, a lze rozdělit do několika dnů

účast na vašem prvním golfovém turnaji

Kurz se bude konat na Praze 5, v pohádkově přírodním prostředí Velké Chuchle na soutoku Berounky a Vltavy, v areálu Prague Diamond Golf Clubu.


Ideální vánoční dárek pro všechny věkové kategorie, vhodné od 6ti let. Každému bude věnována individuelné péče, vč. výběru vhodného termínu, produkční a trenéra/trenérky. Zábavnou formou Vás naučíme první golfové kroky, odprezentujeme jak se pohybovat v golf. prostředí, a představíme Vám sport, který by mohl být Vaší zábavou až do konce života. 


Golf je sportem, který patří k modernímu životnímu stylu a který je možno provozovat od dětských let až do stáří. Až tedy Vaše dítě vyroste a zapojí se do společenského života, velmi ocení, že jste mu poskytli příležitost se právě tomuto krásnému sportu naučit. Ať už pak chcete mít z Vašeho dítěte profesionála či rekreačního golfistu, v Diamond Golf Academy získá tu nejvhodnější péči.  

 

 

 

Hlavní pilířem činnosti našeho golfového tréninkového centra je výuka mladých golfistů a sportovní rozvoj mládeže obecně. V této aktivitě jsme rovněž podporováni a spolupracujeme s Českou golfovou federací. Tato podpora spočívá v poskytování nejmodernější výbavy a metodiky i pro nejmenší děti a v zajištění zkušených trenérů a pedagogů, proškolených na práci s mládeží.  Hlavním posláním jak trenérů a pedagogů, tak i celého managementu, je zajistit špičkovou úroveň služeb a diferencovaný systém výuky. Vedle nároků na výuku golfu pak jistě uspokojíme i nároky na příjemné a zdravé prostředí, jelikož se nacházíme v krásné krajině u břehu řeky Vltavy.

 

 

 


NEWS 2018: zimní a jarní kurzy Diamond Golf Academy:


Diamond Golf Academy je díky pozici areálu Prague Diamond Golf Club velmi dobře dopravně dostupná  autem po silnici Strakonická, cca 10 minut z centra Prahy či autobusem ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Lahovičky a následně cca 5 minut pěšky.

  • Nadané děti, které projeví o golf zájem, budou v průběhu sezony zařazeny do závodního týmu golfového klubu Prague Diamond Golf Club.
  • Diamond Golf Academy úspěšně působí již na desítce partnerských základních škol ve spádovém území.

 

 

Prague Diamond Golf Academy je určena jak pro děti, které již mají s golfem zkušenosti, tak pro začátečníky, kteří mají zájem o rychlý herní růst. Jedná se o intenzivnější trénink než v případě golfových kroužků. Doporučujeme pro žáky s vyššími herními ambicemi. Akademie jsou otevřeny od počtu min. 3 žáků. Maximální počet přihllášených je 6.

 

NEWS: zimní semestr:

Dětské kurzy od 15.1.2018 (10 týdnů) každé pondělí a úterý od 17-18hod a od 18-19hod.


Vypsané termíny pro jarní pololetí 2018:

od 2. dubna 2018

pondělí, 16-17, 17-18 hod., od 18 hod. turnaj pro všechny zájemce

úterý od 16-17  hod.

středa od 15-16, 16-17, 17-18 hod., 18:00 hod. turnaj

čtvrtek a pátek jen individuálně dospělí

každé pondělí a středu večer, cca od 18:00 dovednostní turnaj na novém hřišti ( PAR 28 až 30 - 9ti jamkový - dle aktuálních možností hřiště )

 

aktuální ceník Diamond Golf Academy / kurzů:

zimní od 15.1. do 27.3. 2018 ( vč. jednoho týdne prázdnin )

jarní od 2.4. do 29.6. 2018:

A1 - cena kurzu za celý semestr: 4.900,- Kč (10 x 55 minut = doba trvání 10 týdnů ) pro děti s minulostí v PDGC sleva 1.000,- Kč

A2 - cena kurzu za celý semestr 5.500,- Kč (12 x 55 minut = doba trvání 12 týdnů, hra 1x až 2x týdně ) pro děti s minulostí v PDGC sleva 1.000,- Kč

A3 - cena kurzu za celý semestr 7.900,- Kč (20 x 55 minut = doba trvání 10 týdnů, hra 2x týdně ) pro děti s minulostí v PDGC sleva 1.000,- Kč

A4 - cena kurzu za celý semestr 8.900,- Kč (24 x 55 minut = doba trvání 12 týdnů, hra 1x až 2x týdně )  pro děti s minulostí v PDGC sleva 1.000,- Kč

C1 - cena kurzu za celý semstr vč. ročního členství 8.400,- Kč ( viz. A1 + roční plné členství PDGC a České Golfové Federace )

C2 - cena kurzu za celý semestr vč. ročního členství 8.900,- Kč ( viz. A2 + roční plné členství PDGC a České Golfové Federace )

C3 - cena kurzu za celý semestr vč. ročního členství 11.400,- Kč ( viz. A3 + roční plné členství PDGC a České Golfové Federace )

C4 - cena kurzu za celý smemestr vč. ročního členství 12.400,- Kč ( viz. A4 + roční plné členství PDGC a České Golfové Federace )

nebo kdykoliv během roku, příplatek 3.500,- Kč za Diamond roční golfovou kartu umožnující držiteli bezplatnou hru neomezeného počtu odpálených míčů v tréninkovém centru PDGC, a roční členství PDGC a ČGF.

Cena jsou vždy za celé pololetí a zahrnuje také veškerou potřebnou výbavu,  půjčení holí a dalších tréninkových pomůcek, míčky a práci trenéra. Roční členství v rámci PDA je zvýhodněné a zahrnuje celoroční možnost neomezeného množství odehraných míčů na drivingu v tréninkovém centru Prague Diamond Golf Clubu a také členství v České Golfové Federaci. Dále cena zahrnuje zlevněné míče před a po tréninku 50ks za 50,- Kč, 1x pronájem salonku v klubových prostorách PDGC k uspořádání oslavy narozenin, nebo k jinému výročí ( 1x ročně, termín je třeba uvést na začátku semestru ).

Pro děti chystáme výjezdy na golfové turnaje s trenéry ( út až neděle ). Zájemci z řad dětí se budou moci zapojit do naší dětské turnajové soutěžě, na základě které se bude vést žebříček. Doprovod dětí má v ceně 1x ročně úvodní kurz "objevte svět golfu".

 

 

přihlášení

Zimní semestr začíná od 15.1. 2018. Jarní pololetí Diamond Golf Academy začne svoji první hodinu v týdnu od 2. dubna.  Trénink jednotlivých kurzů pak probíhá tradičně každý týden. Pokud máte zájem o přihlášení, prosím kontaktujte nás co nejdříve na e-mailovou adresu pdgc@seznam.cz

                                                     

Golfové kroužky Prague Diamond Golf Academy

Golfové kroužky jsou určené pro začátečníky, kteří ještě nemají s golfem zkušenosti a rádi by se naučili jeho základům za velmi výhodných finančních podmínek. Jsou určeny pro skupiny od 3 dětí, nebo osob + min. jeden dospělí doprovod ( vedoucí skupiny ). Termíny lze nastavit velmi flexibilně dle otevírací doby areálu tréninkového centra, příp. dle časové dostupnosti golf. trenéra. Doporučujeme první vstupní kurz "objevte svět golfu". Kroužky můžou být jednorázové, nebo pravidelné s možností trenéra.

Ceny se pohybují od 290,- Kč / os. ( zahrnuje vstup, odehrané míče, a také zapůjčení golf. holí ). Se zájmem o vypsání kroužku kontaktujte zde: pdgc@seznam.cz

Golfové kempy a příměstské tábory - připravujeme

Právě připravujeme termíny a podmínky k vypsání golfových kempů - příměstkých táborů se zaměřením na golf a angličtinu. Budeme velmi potěšeni, pokud nás nyní budete informovat o jaký termín by jste měli zájem ( pdgc@seznam.cz ). Uvažujeme o vypsání následujících termínů: jarní prázdniny + letní prázdniny, týdenní campy ( 2018 )