KLUB

26.5.2013

 

Prague Diamond Golf Club

 

o areálu

Golfové tréninkové centrum nabízí ve svém areálu v Praze 5 - Velké Chuchli:

driving ( délka 250m)

chipping ( green 800m2 )

putting ( green 1200 m2 )

cafe / bar ( 100 míst )

společenský sál ( 100 míst )

terasa ( 100 míst )

ohniště ( 30 míst )

Hledáte místo k teambuilduingu?

společenský sál vhodný k oslavám, školení, večírkům, konferencím apod. ( 200 m2)

 

Golfový areál Lahovice

Vítejte na stránkách našeho golfového tréninkového centra v Praze 5 – Lahovicích.Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Disponujeme 250 metrů douhým driving rangem, přičemž odpalovací lavice je vyvýšena tzn. můžete lépe sledovat trajektorii a dopad vašeho míčku. K dispozici je dvanáct odpalovacích podložek, z nichž pět je zastřešených. Dalších 15 staní je umístěno na trávě.  Dopadová fairway obsahuje dva zavlažované target greeny ve vzdálenosti 70 a 90 metrů a další zajímavé cíle či distanční vlajky.

 

Rozloha chiping greenu je cca 800m2. Bez nadsázky lze říci, že se jedná o jeden z největších a svým umístěním mezi stromy také z nejhezčích v Praze. Jeho unikátnost ještě podtrhuje skutečnost, že umožňuje hráčům trénovat rány až ze 100 metrů a také jeho umístění, díky kterému na něj lze přihrávat i z bunkeru či pitchovat přes stromy. V neposlední řadě disponujeme jedním z největších putting greenů v republice, jehož polovina je rovná a polovina modelovaná.  

Odpaliště

Náš klub klade velký důraz především na kvalitní a všestrannou výuku mladých golfistů. Z toho důvodu u nás vznikla golfová akademie, jejíž odborný trenérský tým je zárukou efektivního a přitom pestrého tréninku mladých zájemců o tuto hru, ať už jde o úplné začátečníky či pokročilé golfisty. Spolupracujeme také se školami v okolí s cílem vybudovat kvalitní základnu pro budoucí generace milovníků této krásné hry.

Samozřejmostí je ale také široká nabídka kurzů a služeb pro širokou veřejnost. Nabízíme své služby úplným začátečníkům, přes pokročilejší hráče mající za cíl "zelenou kartu" až po zkušené golfisty, kteří chtějí zlepšit třeba jen některou součást své hry.

Golfová terasa

 

Golf Café

Golf CaféGolf Café

 

Součástí golfového tréninkového centra Prague Diamond Golf Club je moderní restaurace Golf Café, kde naleznete příjemné místo k odpočinku po hře nebo při čekání na Vaše dítě během jeho tréninku. Restaurace nabízí bohatý výběr teplých i studených nápojů a lehké občerstvení (např. pravé francouzské palačinky - slané i sladké, toasty, domácí polévky).  V letních měsících si můžete pochutnat i na dobrotách na grilu (krkovice, klobásy, hermelín).

 

Prostory Golf Café jsou rovněž ideálním místem k pořádání oslav a večírků během celého roku. Za příznivého počasí je k dispozici i venkovní sezení. Nelze opomenout také možnost sledování golfových turnajů z celého světa na naší velkoplošné plazmové obrazovce.


Golf Café