SENIOŘI

3.5.2013

Naším cílem je umožnit hrát golf široké veřjenosti. Poskytujeme proto kvalitní trenérské služby a zázemí za přijatelné ceny.

 

Ve spolupráci s Českou golfovou federací jsme se zapojili do projektu podporujícího začátečníky k vyzkoušení hry golfu. Golfové akademie pro dospělé jsou tak zaměřeny jak na pokročilé hráče, kteří se chtějí dále zdokonalit, tak ale i na začátečníky. V rámci výuky je poskytován komplexní trénink dlouhé i krátké hry, a to pod odborným vedením našich profesionálních trenérů.

 

S výukou golfu je možno začít kdykoli v průběhu sezony. Pokud se chcete golfu skutečně naučit, ideální volbou je zakoupení Diamond balíčku 10 hodin, po jejichž absolvování byste měli být připraveni složit zkoušku golfové způsobilosti - zelenou kartu - a získat tak oprávnění hrát na golfových hřištích. Alternativou je pak pořízení balíčku Poznej golf obsahujícího 5 výukových hodin.

 

Jelikož jsme si vědomi, že času není v dnešní době nazbyt, čas a den jednotlivých tréninků rádi přizpůsobíme vašim možnostem. Po domluvě s trenérem je možnost sjednávat tréninky i vždy pouze na jedinou hodinu dopředu dle Vašich aktuálních časových dispozic. 

 

Pokud s golfem ještě nemáte žádné zkušenosti a chcete si jej nejprve vyzkoušet či si chcete pouze nárazově zdokonalit švih, nabízeme samozřejmě i klasickou možnost sjednání jedné individuální tréninkové hodiny. 

 

Všechny uvedené možnosti jsou pro vás k dispozici ať již indviduálně, tak pokud tvoříte skupinku více osob s partnerem, přáteli či kolegy z práce.

 

Cena a přihlášení

 

Cenu jednotlivých variant naleznete v sekci Ceník. Cena zahrnuje práci trenéra, míčky i půjčení hole.

 

Pro přihlášení či získání více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese pdgc@seznam.cz či telefonním čísle 728 472 322